alijas rubrikas

Krēsliņš

3 komentāri

Lai kā arī negribētu, lai tā būtu taisnība, bet tā ir.. Man NAV bijis laika, kad piesēsties tik pašai sen gaidītā bloga rakstīšanai.

Tā būs vēl kādu mēnesi, diemžēl.

Taču pagaidām, izmantošu iespēju atvērt jaunu rubriku: PIRMS/PĒC

Un pirmais šeit būs stāsts par krēsliņu-tabureti, kas vientuļi stāvēja mājas pagrabā un gaidīja, un gaidīja.. un sagaidīja.

Tā kā manā dzīvoklī vēl joprojām nav sakarīgu mēbeļu, esmu nolēmusi mazās  mēbelītes – krēslus, galdiņus.. utt sagādāt no šādiem krājumiem (bēniņi, šķūnīši, pagrabi, vecāku un vecvecāku mājas kā arī vintage atradumus kautkur Latvijā).

Šī taburete vai dāmu krēsliņš (pie spoguļgaldiņa varbūt) ir nenosakāmas izcelsmes un gada. Spriežot pēc tā, kad tam tika ‘nodīrāts’ vecais audums un tur bija kaut kas pakul-salm-veidīgs, tad liekas, ka gana būs stāvējis. Tas bija brūni beicēts un lakots, mazliet ieplīsis, bet koka detaļas ļoti stingri turējās, tāpēc to neizjaucu, bet gan tikai notīrīju un apstrādāju ar smilšpapīru. Tad es to nopūtu ar tumši pelēku spreju 3x un pārvilku ar dzeltenu audumu, jo sēžamo daļu varēja ļoti viegli izņemt ārā. Un voila’ ! Krēsliņš-gladiņš gatavs!

PIRMS

PĒC

Advertisements

3 thoughts on “Krēsliņš

  1. Gaidām durvju bildes!

  2. Vienkārši ideāli. Man ļoti patīk. Un ceru, ka tev krājumi ir pietiekami lieli un nenāksies doties uz veikaliem iegādāties mēbeles :)

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s