alijas rubrikas

Biroja telpas remonts

Komentēt

Esmu nonākusi līdz brīdim, kad man parādījās iespēja iekārtot atsevišķu darbu telpu ārpus mana dzīvokļa. Vēlos dalīties ar pašu sākumu. Telpa ir «paņemta» kādām lielākām telpām un tā kā ir iespēja tām piekļūt pa atsevišķu ieeju no kāpņu telpas (pagaidām nav, jo durvīm priekšā reģipsis, bet būs) telpas veidojas par perfektu dažu stundu pastrādāšanas kā arī tikšanās vietu. Telpās nebūs labierīcību.

Lūk šeit bildes pirms es uzsāku plānošanu. Birojs kā birojs, ar oldschool dienas lampām pie griestiem, nokalpojošu laminātu, vadu paneļiem. Telpā redzamās durvis ir uz blakus telpām un netiks demontētas, bet gan mēģināšu izdomāt kā tās paslēpt. Telpā daudz dabīgās dienasgaismas, vecā krāsns kā dekorācija.

img_4467img_4468img_4469img_4470img_4471img_4472img_4473

Vēl neesmu izdomājusi galīgo konceptu ko un kā darīt ar šīm telpām. Bet manā rīcībā nav pārāk daudz resursu kā arī laika, tāpēc doma ir nepieķerties supervēlmēm, bet izdarīt tā, lai šeit man būtu forši un mājīgi. Ir viena kopējā noskaņa, kas pašlaik ir manās domās – šis būs tāds bureau pour femme, tas ir man :)

Kaut kas uz šo pusi:

bfemme

Nu ko, līdz nākamajam ierakstam!

Alija

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s